





1 408 ₴
Зручний складний ящик для зберігання продуктів чи побутових речей Naturehike PP box S 25 л під час подорожей і для повсякденного використання. Виготовлений з безпечних матеріалів для зберігання їжі та напоїв. Має невелику вагу, зручний у використанні. Дерев'яні дошки (на фото) не входять в комплект.
Об’єм: 25 л
Вага: 1.4кг
Розмір: 36см*26см*28см
Розмір у складеному вигляді: 36см*26см*9см
Матеріал: РР (поліпропілен)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1400 г |
| Висота | 28 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 36 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 26 см |