



506 ₴
Ультралегкий гермомішок Naturehike 20 л для захисту промов від вологи та ергономичного впорядкування вмісту наплічника у походах, що підійде практично для всіх видів походів.
Особливості: захист від вологи, ультралегкий, силіконізований нейлон з діагональним плетінням нитки за технологією Rip Stop, водонепроникна застібка, закривається шляхом щільного згортання верху та фіксується фастексом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.05 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 20 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 20 см |