
1 980 ₴
ext-align:justify">Тент туристичний 3F Ul Gear 210T дуже легкий та зручний у використанні. Тип тенту – двошаровий. Одна сторона туристичного тенту виготовлена з алюмінієвого шару для кращого відображення сонячних променів. У комплект входять латки та паракорд для швидкого ремонту тенту, у разі його пошкодження. Підходить для відпочинку на природі та туристичних походів.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 3F UL GEAR |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 7 см |
| Длина в упаковке | 15 см |
| Ширина в упаковке | 7 см |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |