





4 884 ₴
Тент кемпінговий Naturehike 210T 5.2х4.6м захистить від дощу та сонця. Під ним можно розміститися великою компанією та чудово провести час на свіжому повітрі. Тент підійде для пікніка, тривалої подорожі чи для розміщення на дачі в якості навісу. Площа тенту сягає 5.2х4.6 м.
Стійки входять у комплектацію. Вони надають додаткової стійкість конструкції. Матеріал тенту виговлений з тканини 150D Oxford з водонепроникністю 3000 мм.
Комплектація: намет, стійкии по 2 метри - 2 шт., кілочки, вітрові мотузки, чохол.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Сезон | Демісезон |
| Призначення | Кемпінгові |
| Тип виробу | Тент |
| Особливості намету/тенту | Навіс, Захист від UV |
| Вага | |
| Вага | 3.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 400 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 500 |