


4 620 ₴
Тент для кемпінгу Naturehike Girder (з двома стійками) 438х300 150D NH20TM006 ефективно захищає від дії сонячних променів. В основі – надійна тканина Оксфорд 150D, яка добре протистоїть волозі – в результаті тент не намокає. Легко встановити та використовувати. Рівень водостійкості сягає 3000 мм водяного стовпа. Захист від ультрафіолетового випромінювання – UPF 50+.
Площа проекції становить понад 10 квадратних метрів, а площа затінення більша, що дозволяє одночасно розмістити 4-6 осіб. Зручно для великої компанії. Оснащений товстою балкою та стопорним листом з нержавіючої сталі, стійким та міцним.
Габарити моделі: 300*438 см. У складеному положенні розміри: 66*16*14 см. Вага становить близько 4,4 кілограми.
У комплектацію входять 2 стійки.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Золотистий |
| Вага | |
| Вага | 4.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 4 см |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водонепроникність — Сонцезахист |